İptal ve İade Şartları

VanWeb.Net - Web Tasarım ve Yazılım - ArEy Mob.Co vanweb.net internet sitesinin sahibidir ve vanweb.net üzerinden satışı yapılan tüm ürünlerin yapımcı kuruluşudur. Tüm siparişleri en kısa sürede, eksiksiz ve en üst müşteri memnuniyetiyle teslim etmek, internet sitelerinin yayın hayatı boyunca kaliteli hizmet sunmak VanWeb.Net - Web Tasarım ve Yazılım - ArEy Mob.Co ’nun en önemli görevidir.

vanweb.net internet sitesinde satışı yapılan tüm ürünlerin tanıtım sayfalarında ürünlerle ilgili detaylı bilgi eksiksiz olarak yer almaktadır.

Müşterilerin sipariş öncesi;  Mesafeli Satış sözleşmesini inceleme, çalışmanın nasıl olacağını bilme ve karşılıklı sorumlulukların neler olacağı hakkında tüm bilgiyi edinme imkânı bulunmaktadır.

Müşteri sipariş öncesi satın alacağı internet sitesinin detaylı tasarımlarını, teknik özelliklerini, yönetim panelini ve beraberinde alacağı tüm hizmetleri detaylı şekilde incelemek, anlaşılmayan soruları sormak ve ek talepleri varsa bunların sözleşme metninde geçmesini sağlamakla mükelleftir.

Sipariş verildikten ve ödeme onaylandıktan sonra internet sitesinin kurulum, tasarım ve içerik giriş çalışmaları aynı anda başlamakta ve sipariş taahhüt edilen iş teslim süresi içerisinde eksiksiz teslim edilmektedir.

Sipariş verildikten sonraki 7 (yedi) gün içerisinde eğer kurulum çalışmalarına başlanmadı ise müşterinin herhangi bir neden olmadan siparişinden vazgeçtiği durumlarda banka, kredi kartı, domain ve hosting kesintileri yapıldıktan sonra paranın kalan kısmı müşteri hesabına veya kredi kartına iade edilir.

Sipariş verildikten sonraki 7 (yedi) gün içerisinde internet sitesinin kurulum çalışmalarına başlanmış ise müşterinin mazeretsiz iptal talebi durumunda; ücretin %50 lik bölümü kesilerek kalan kısmı müşteriye iade edilir.

Sipariş verildikten sonraki 15 (on beş) günlük süre içerisinde, vanweb.net in taahhüt ettiği hizmetlerin herhangi bir bölümünü yerine getirmediği durumlarda müşteri siparişini iptal ederse ödenen ücretler banka ve kredi kartı farkları , hosting ve domain Ücretleri Hariç müşteriye iade edilir.

30 (otuz) günü geçen ve VAN WEB tarafından bir eksiği bulunmayan siparişler için ücret iadesi yapılmaz. 

Müşteri onayı ile yayına başlamış internet siteleri için ücret iadesi yapılmaz.