MOBİL UYGULAMA

Van Web Tasarım Mobil Uygulama Hizmetleri, müşterisi adına Android ve iPhone uygulaması oluşturmak isteyenler için ideal bir mobil uygulama platformudur. Tamamen Türkiye’de üretilen ve Türkçe teknik desteğe sahip olan Van Web Tasarım bugün tüm dünyadan kullanıcılara hizmet etmektedir. Van Web Site Tasarım ile hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan ve kodlama bilmeden dakikalar içinde mobil uygulama Sahibi Olabilirsiniz.

Van Web Tasarım ile geliştirilen uygulamalar; Android ve iPhone uygulamaları desteği, kullanıcı üyeliği, sosyal medya entegrasyonu (Facebook, Twitter, Instagram, YouTube vb), anlık bildirimler (push notification), tek tuşla arama, gelişmiş kullanıcı istatistikleri ve harita desteği gibi onlarca farklı ve başarılı özelliğe sahip. Websitenizi dakikalar içerisinde mobil uygulamaya çevirmenizi sağlayan oldukça başarıl ve Memnuniyet Oranı Yüksek Bir Sitedir.

Van Web Tasarım ile tamamen Hayalinize göre mobil uygulama yaptırabileceğiniz gibi uygulamanızdan reklam geliri elde etmek ya da kurumsal bir uygulama yapmak istiyorsanız premium paketlerden birine yükseltebilirsiniz. Van Web Tasarım Bayilik Programıyla ise müşterilerinize sınırsız sayıda mobil uygulama yapıp satabileceksiniz. Aylık ve yıllık ödeme planlarından birini seçerek hiçbir taahhüt olmadan kullandığınız kadar ödeyebilirsiniz. Kredi kartı bilgisi paylaşmadan ücretsiz deneme sürümü olması da Sistemimizin diğer bir avantajı.

Uygulamanın ücretlendirmesi rakiplerine göre de çok makul. Aylık 50 TL’den başlayan fiyatlarla mobil uygulamanızı yapabilirsiniz. Amacınız mobil uygulama yapıp satmaksa Bayilik Programına katılıp, sınırsız sayıda mobil uygulama yapıp satarak, mobil uygulama işinizi kurabilirsiniz.