Van Web 1996 dan bu yana van ilinde web tasarım yazılım kodlama konusunda kendini geliştirmiş köklü yazılım firmalarından biridir. Türkiye ve Dünyada bir çok kurumsal firma ile çalıştığımız bu sektörde bir çok güzel çalışmalara imza attık.

Van Web 1996 yılında Adem ASLAN tarafından kuruldu. 2002 yılında firmanın potansiyeli ABD de bulunan farklı hosting firmalarının yazılımlarını ve vds kurulumlarını yapmaya başladık. 

2004 yılında Tuşba Pk Knight Online PVP serverleri ile Türkiyenin En Büyük PVP oyun sunucusunu kurduk. 4000 online user ile kurduğumuz server de ilkleri gerçekleştirdik. 

2006 Yılında firmamızın vizyon ve misyonunu geliştirerek gelişen teknolojiye ayak uydurmak için gerekli eğitimlleri ve sertifikaları elde ettik. 

şuanda Web Tasarım, Web Yazılım, Mobil Uygulama, Sosyal Medya Danışmanlığı, Seo Danışmanlığı, Adwords Danışmanlığı, Web Site Analizleri,  Google Sıralama Hizmetleri, CMS Yazılınmları Yapmaktayız. 

Kurumsal kimlik çalışması nedir?

Kurumsal kimlik, logo çalışmanızın, kartvizit, katalog, broşür  ve yan malzelerinizin tasarım ve baskı aşamasını oluşturmaktadır.

Kurumsal kimlik çalışması, şirketinizin interaktif ortamda ve pazarlamada ilk adım tanıtım aracıdır. Van Web Tasarım, bu bağlamda kurumsal kimliğe önem veren tüm firmalara ve kurumsal kimlik çalışması yaptırmak isteyen tüm şahıslara uzman kadrosuyla araştırmalar yapıp neler yapılması konusunda yönlendirerek kurumsal kimlik çalışmalarında en uygun fiyatı çıkartmaktadır. Kurumsal kimlik çalışması yapan firmaları çok iyi tespit edip referansları kuvvetli kurumlarla çalışmak en doğru karar olacaktır.

Bu çalışmalar firmanızın çalışma akışı içerisinde bütünsel bir algı oluşturacaktır. Yazı karakterlerinizden başlayan ve renklerinize kadar uzanan bu bütünlük müşteri ve yatırımcı ilişkilerinizde imajınızı oluşturucaktır. İşte bu noktada kurumsal kimliğinizi sizin adınıza 19 yıldır bu alanda hizmet veren firmamız şekillendirecektir.

Kurumsal kimlik çalışmalarınızı neden Van Web Tasarım yapsın?

Çünkü web tasarım ve web yazılım konusunda zaten uzman olan ekip,  logonuzdan başlayıp katalogbroşür ve kartvizitinize kadar olan aşamalarda sizi vakit kaybına uğratmadan, sizin için düşünüp sizin için üretecek. Zaten web tasarımınızı yapan Van Web Tasarım sizi en iyi tanıyan ve en iyi anlayan olduğu için tüm internet ve kurumsal kimlik çalışmalarınız da aynı firma tarafından yürütülmüş olacak.