Doktor / Klinik Web Sitesi ArEy V7

Doktor / Klinik Web Sitesi ArEy V7

1.000TL
Yazılımcı
Tasarım Kodu: ofsmdktr344
Satış Sonrası Destek Evet 1 Yıl
Bu Tasarım Şablonu 3396 defa görüntülendi

Mevcut Seçenekler:

tag buradaydı

Bu Tasarımın Özellikleri

Doktor / Klinik Web Sitesi ArEy V7

Mobil Uyumlu (Responsive)

Kolay Yönetilebilir Panel

7/24 Ücretsiz Destek

Doktor / Klinik Web Sitesi ArEy V7 Özellikleri 


Responsive Mobil Uyumlu Tasarım. (Tablet ve Telefonlarınızda kusursuz görünüm. )

1- Responsive Mobil Uyumlu Tasarım. (Tablet ve Telefonlarınızda kusursuz görünüm. 
2- Responsive Gelişmiş Yönetim Paneli Sayesinde Sitedeki Tüm Alanları Yönetebilirsiniz.(Telefon ve Tabletinizden Yönetim Panelini mobil uyumlu kullanabilirsiniz.)
3- Hasta Yorumları Sayfası.
4- Counter Sayaç Alanı.
5- Sınırsız Sayfa Ekleme / Silme / Düzenleme.
6- Slider Alanı Yönetimi.
7- Sınırsız Bizden Haberler Ekleme / Silme Düzenleme. (Etiket Sitemi)
8- Firma Bilgileri, Site başlığı, anahtar kelime ve site açıklamasını admin panelinden belirleyebilirsiniz.
9- Randevu Yönetimi
10- Resim Galerisi Yönetimi.
11- Hizmet Sayfaları Yönetimi. Sınırsız Ekleme / Silme / Düzenleme. (Etiket Sitemi)
12- Online Site Sayacı
13- Video Galerisi Yönetimi
14- İletişim Sayfası Ayarları
15- Google Mapstan Konumunuzu seçtiğinizde iletişim sayfasında maps haritanız çıkmaktadır.
16- Sosyal Medya Link Yönetimi.
17- Sef Seo Link Yapısı ile googlede daha çabuk index alma.
18- Menü Yönetimi (Site menüsünü İstediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.)
19- Ana Sayfa Blok Yönetimi ( Ana Sayfadaki Blokları Aktif ve Paif Yapabilirsiniz.
20- Ve daha bir çok özellik.

Doktor Web Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır?

Kişilerin web sitesine duydukları merak ve istek günden güne daha da artmaktadır. Bazıları bu teknoloji platformunu işlerinin bir parçası haline getirip teknolojiye ayak uydurarak para kazanmayı tercih ederken bazı kesimlerce de web siteleri sadece bilgi verme ve özellikle sağlık sektörü alanındaki kişilere fayda sağlama amaçlı açılmaktadır. Web sitesi nasıl tasarlanır sorusunun cevabına geldiğimizdeyse öncelikle sitenin nasıl bir amaca hizmet edeceği kişiler tarafından belirlenmelidir. Sonrasında ise tasarım bütünlüğünün oluşması için kullanılacak renklere, hangi fotoğrafların seçileceğine ve seçilen fotoğrafların nasıl yerleştirileceğine karar verilmelidir. Belli bir tema belirlenerek oluşturulan sayfa düzeninde bu şekilde ilk aşama tamamlanmış olacaktır. İlk aşamayı tamamlarken kâğıt üzerinde çalışmanız zamandan tasarruf etmenizi ve tasarım kısmını hızlıca oturtmanızı sağlayacaktır. Tasarım için kâğıt üzerinde yaptığınız çalışmadan sonra sıra kodlara gelecek ve böylece oldukça kısa zamanda istediğiniz görünümü elde etmiş olacaksınız.

Doktor web sitesi, Van ili içinde tasarımına başvurulan önemli site içeriklerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü insanların sağlıkları hakkında faydalı bilgiler vermek her ne kadar klinik ve merkezler tarafından gerçekleştirilse de merkezlere veya kliniklere gelemeyen hastalar çeşitli bilgileri profesyonel doktor web sitesi sayesinde edinme şansına sahip olmalıdır. Teknolojinin bahşettiklerini kullanmak bu anlamda önemli ve gerekli olduğu için kişisel doktor web sitesi yapımları ve tasarımları kullanıcılar tarafından kolayca kullanılabilir şekilde oluşturulmalıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Yönetim Panelimizi İncelemek İstiyorsanız TIKLAYIN


 Admin Panel Giriş Bilgileri

admin

123456Van Web Tasarım

Van Web Tasarım Olarak 21 yılı aşkın süreyle Van'da aktif web tasarım ve yazılım faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Van web tasarım firması ihtiyaç doğrultusunda tüm müşterilerine en etkili web yazılım çözümlerini sunmakta olup geniş alanlara yayılmayı da bu süre içerisinde başarmıştır. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak artık neredeyse tüm işletmeler rekabetçilik anlayışına da  önem vererek dijitalleşmeye başlamıştır. Dijitalleşmenin ilk aşaması olan web tasarım konusunda ise oldukça rağbet görülmüş ve bu alandaki ihtiyaç da her geçen gün artmıştır. Piyasada özellikle de dijital ortamlarda adından söz ettirmek isteyen işletmelerin ihtiyaç duyduğu web tasarım hizmetlerini en profesyonel biçimde gerçekleştiren Van web tasarım firmamız her türlü yazılım desteği de sunmaktadır. Kişisel, ticari, kurumsal, mobil teknoloji ya da e-ticaret fark etmeksizin yazılım sektöründe varlığını koruyan ve sürekli olarak da artan kalite standartları ile müşterilerine hizmetlerini sunmakta olan Van web tasarım firması yazılım sektöründe lider firmalar arasında olma yolunda da ilerlemektedir.

Van Web Tasarım Ajansı

Van Web Tasarım Ajansımız Müşterilerinden gelen talepleri en iyi biçimde değerlendirerek, analiz ederek bir iş planı oluşturan ve bu iş planını da iş sürecine dahil ederek hem maliyet hem de zaman açısından müşterilere çeşitli fırsatlar sunan Web tasarım ajansı profilindeki Van web tasarım, bünyesindeki profesyonel yazılım ekibiyle geniş kapsamlı hizmetlerini vermeye devam ediyor. İş sürecinde sürekli olarak müşterileri ile iletişim halinde kalarak onay gelmesi durumunda işlemlerine devam eden Van web tasarım yazılım ekibi, zamana yaydığı web tasarım iş süreçlerini en etkili olabilecek biçimde SEO uyumlu, kullanıcı dostu, hızlı teslimat ve ekonomik fiyat avantajlarıyla devam ettirip müşterileri onayı aldıktan sonra teslim sağlamaktadır.

Van Web Tasarım Fiyatları

Van Web tasarım konusunda müşterilerine çeşitli avantajlı paketlerini sunarak profesyonel hizmet sağlayan Van web tasarım firması ayrıca müşteri memnuniyetine de önem vermektedir. Hizmet sınırlarını genişleterek hemen her sektörde yer alan firmalar için kurumsal web tasarım hizmetlerini sürdürmekte olan Van web tasarım firması tüm bu hizmetlerini en uygun fiyatlara sağlamaktadır. Kaliteli hizmet, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti profiliyle çalışmalarına devam etmekte olan Van web tasarım firması alanında her zaman için de başarılı olmuştur. Müşterilerine sunduğu web tasarım örnekleri üzerinden tercih yapmasını isteyen Van web tasarım firması ayrıca çok profesyonel web tasarım programları üzerinden çalışmalarını gerçekleştirerek çalışmalarına kurumsal kimlik de kazandırmaktadır.

Size Chart

Premium Tasarımlar

Moda - ..

2.500TL

Van Mod..

2.500TL

Van Mod..

2.500TL

Van Beb..

2.500TL

Van Beb..

2.500TL

Van Mob..

2.500TL

Van Oto..

2.500TL

Van Her..

2.500TL

Van Mod..

2.500TL

Van E T..

2.500TL

Van E T..

2.500TL

Van E T..

2.500TL

Van E T..

2.500TL

Van E T..

2.500TL

Van Web..

2.500TL

Van Onl..

2.500TL

Van Org..

2.500TL

Van Mob..

2.500TL

Van Oyu..

2.500TL
Etiketler: hazır dernek sitesi dernek dernek script belediye dernekler dernek sitesi tema dernek sitesi kurma dernek sitesi örnekleri dernek web sitesi dernek web dernek web sitesi fiyatları dernek web sitesi dernek web siteleri dernek web sayfası dernek web sayfaları